عمومی

درباره ما

 

انسان ها در سراسر زندگی خود با خاطرات و تجربیات تلخ و شیرین بسیاری مواجه می شوند. و هر یک از آنها زیر بنای امارت بلند مرتبه موفقیت را تشکیل می دهند. هر شکست با تمام تلخی ها و هر پیروزی با تمام شیرینی ها،  راه کاری برای حرکت در مسیر رشد و تعالی در مقابلمان قرار میدهد. هر راه کار شعر ممکن بودن را برایمان می سراید. و شاه بیت این غزل، ما «می توانیم» هایی است که در پرده زندگی ما نقاشی می شود. پرده ای به وسعت سالها زندگی و نقشی به رنگارنگی تمام فصول عمر.

مدیریت پایگاه «راه کار» با تکیه بر سال ها تجربه حضور در فضای مجازی و آگاهی نسبت به اهمیت نقش سایت های محتوی محور بر سبک زندگی ایرانیان و اطلاع از نیاز های واقعی و کاذب خانواده های اصیل ایرانی در فضای مجازی  تلاش دارد با استفاده از منابع معتبر و مستند راه کارهای مفید را برای توسعه پایدارِ اجتماعی و فردی تولید و در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهد.

همواره تلاش  راه کاردر راستای  جلب اعتماد شما مخاطبان ایرانی است تا آنجا که برای رشد  و توسعه پایدار در زندگی و کسب و کار ، ما را به عنوان مشاوری امین انتخاب نمایید.

راه کار در نظر دارد با طی پله های رشد و شکوفایی مرجع آموزشی، معتبر برای شما ایرانیان باشد. و مقالات عمومی، تخصصی و پر محتوای  را در قالب  مقالات روز دنیا در اختیار شما گرامیان قرار دهد.

پایگاه علمی فرهنگی آنلاین «راه کار» قصد دارد همان پل رسیدن به انتهای راه ما «می توانیم» باشد. پلی ارزشمند از جنس علم و دانش و تجربه و همدلی و مهربانی ،  برای رساندن مخاطبان محترم خود به انتهای این مسیر پر فرازو نشیب.

هدف رهکار ایجاد مجموعه مطلوبی از مقالات با ارزش، غنی و فاخر فارسی در فضای مجاز است راه کار روایتی ساده‌ و جذاب برای حل پیچیده ترین مسائل و مشکلات شماست، که می‌خواهد در رشد هر ایرانی سهمی داشته باشد.

به هر جا که هستید خروش آورید / جهنده جهان را به جوش آورید

همه یک به یک مهربانی کنید / به کل جهان پاسبانی کنید

به صلح جهانی بکوشید سخت / به فر جهان باور نیک بخت

بگوئید این جمله درگوش باد  /  چو ایران نباشد تن من مباد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا